|
|
|
|
| |
| Nazwa: | Adam  | | E-Mail: | tredowski gmail.com | | Strona: | http://tredowskiart.blogspot.com/ | | Czas: | 29.01.2008, o 19:19 (UTC) | | Wiadomość: | Z niecierpliwością czekam na następne odcinki... Moja propozycja co do długości trwania odcinka to 30min...Pozdrowienia |
| Nazwa: | Maciej  | | E-Mail: | maciej epidemianonsensu.pl | | Strona: | http://www.epidemianonsensu.com | | Czas: | 27.01.2008, o 12:39 (UTC) | | Wiadomość: | No to tak:
- na klopie już nagrywaliśmy, zapraszam do odcinka sylwestrwego epidemii nonsensu;),
- nie chcę świętego tutaj udawać bo nam też czasami się zdarzy ale staramy się ograniczać i w miarę nie przeklinać jeżeli nie jest to potrzebne... moim zdaniem przeklinanie w twoim podcastcie nie pasuje, a robiąc to tylko dlatego bo w twoich audycjach wolno Ci wszystko mija się z celem. Nie podoba mi się jak przeklinasz tak prosto z mostu:P
- reszta okej, masz potencjał, oby tak dalej. |
| Nazwa: | bif | | Strona: | - | | Czas: | 21.01.2008, o 15:53 (UTC) | | Wiadomość: | Tutaj możecie pisać komentarze po przesłuchaniu któregoś z odcinków. |
|
|
|
|
|
|
| |
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj! |
|
|
|
|
|
|
|