Reggress - polski podcast rozrywkowy
  Księga gości
 


Twoje imię:
Twój adres email:
Twoja strona:
Twoja wiadomość:

<- Powrót  1  2  3 Dalej -> 
Nazwa:Travis 
E-Mail:wmpnkmyahoo.com
Strona:http://docs.codehaus.org/download/attachments/1936/lect.html
Czas:17.07.2008, o 01:12 (UTC)
Wiadomość:interracial facial

Nazwa:Max
E-Mail:dexmaxop.pl
Strona:-
Czas:18.02.2008, o 18:13 (UTC)
Wiadomość:Bartek puszczasz świetną muzykę, czasami naprawdę potrafi odprężyć. Miło się słucha, ale wydaje mi się że w tym podcascie jest troszkę za mało Ciebie. Odcinki polegają w 3/4 na muzyce. Pozdrawiam Max;)

Nazwa:bif 
Strona:http://podcastbif.pl.tl
Czas:18.02.2008, o 09:47 (UTC)
Wiadomość:ja nie mowie sztucznie, ja tak czasami po prostu mam

Nazwa:vergil 
E-Mail:piotrekteoria.pl
Strona:http://www.niesamowitysyf.wordpress.com
Czas:07.02.2008, o 17:56 (UTC)
Wiadomość:podoba mi się profil podcastu. Mówisz trochę sztucznie- wyluzuj się i nie przejmuj tym co powiedzą inni. Najważniejsze, że masz dobry gust muzyczny i dobierasz świetne kawałki. Trzymaj się.

Nazwa:perundar 
E-Mail:pawulon77gmail.com
Strona:http://www.nomadyczny.blogspot.com
Czas:03.02.2008, o 19:23 (UTC)
Wiadomość:wierny słuchacz czeka na więcej:)

Nazwa:Fi 
E-Mail:redakcjantdogmail.com
Strona:http://nietylkodlaorlow.com
Czas:01.02.2008, o 14:30 (UTC)
Wiadomość:Fajnie, fajnie z enowy podcascik sie pojawil, jeszcze nie sluchalem, ale jesli to Reagowe klimaty, to ja sie pisze

Użytkownik: podcastbif
podcastbif
Offline
Czas:01.02.2008, o 11:01 (UTC)
Wiadomość:Dzięki Wojciechu za info o archive.org. Działa cudownie jak widać i moim zdaniem w pełni zastąpi wykupywanie hostingu 8)

Nazwa:Wociech 
E-Mail:stabbowskygmail.com
Strona:http://www.mojemaleradio.info
Czas:31.01.2008, o 17:08 (UTC)
Wiadomość:Hej.
Ja umieszczam moje podcasty na www.archive.org. Darmowe i działa raczej bez zarzutu. Spróbuj.
Wiem, że to Twój podcast i nikt Ci nie zabroni nagrywać tego co chcesz nagrywać ale regress nauczył mnie jednego - przekleństwa brzmią źle. Przynajmniej tutaj czułem, że są nie na miejscu. A poza tym podsunąłeś mi pomysł na temat jednego z podcastów :]. Nagram swoją opinię co do polskiego podcastingu.
Pozdrawiam i zaraszam również do siebie

Nazwa:bif
Strona:-
Czas:30.01.2008, o 17:34 (UTC)
Wiadomość:pierwszy odcinek byl rzeczywiscie za cicho nagrany, teraz robie wszystko, zeby sie to juz nie powtorzylo.

Nazwa:Adam 
E-Mail:tredowskigmail.com
Strona:http://tredowskiart.blogspot.com/
Czas:30.01.2008, o 09:10 (UTC)
Wiadomość:acha... jeśli możesz to normalizuj plik bo jest strasznie cicho nagrany!

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!  
 
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja