|
|
|
|
| |
| Nazwa: | Max | | E-Mail: | dexmax op.pl | | Strona: | - | | Czas: | 18.02.2008, o 18:13 (UTC) | | Wiadomość: | Bartek puszczasz świetną muzykę, czasami naprawdę potrafi odprężyć. Miło się słucha, ale wydaje mi się że w tym podcascie jest troszkę za mało Ciebie. Odcinki polegają w 3/4 na muzyce. Pozdrawiam Max;) |
| Nazwa: | bif  | | Strona: | http://podcastbif.pl.tl | | Czas: | 18.02.2008, o 09:47 (UTC) | | Wiadomość: | ja nie mowie sztucznie, ja tak czasami po prostu mam  |
| Nazwa: | vergil  | | E-Mail: | piotrek teoria.pl | | Strona: | http://www.niesamowitysyf.wordpress.com | | Czas: | 07.02.2008, o 17:56 (UTC) | | Wiadomość: | podoba mi się profil podcastu. Mówisz trochę sztucznie- wyluzuj się i nie przejmuj tym co powiedzą inni. Najważniejsze, że masz dobry gust muzyczny i dobierasz świetne kawałki. Trzymaj się. |
| Nazwa: | Fi  | | E-Mail: | redakcjantdo gmail.com | | Strona: | http://nietylkodlaorlow.com | | Czas: | 01.02.2008, o 14:30 (UTC) | | Wiadomość: | Fajnie, fajnie z enowy podcascik sie pojawil, jeszcze nie sluchalem, ale jesli to Reagowe klimaty, to ja sie pisze |
| Użytkownik: |  podcastbif Offline | | Czas: | 01.02.2008, o 11:01 (UTC) | | Wiadomość: | Dzięki Wojciechu za info o archive.org. Działa cudownie jak widać i moim zdaniem w pełni zastąpi wykupywanie hostingu 8) |
| Nazwa: | Wociech  | | E-Mail: | stabbowsky gmail.com | | Strona: | http://www.mojemaleradio.info | | Czas: | 31.01.2008, o 17:08 (UTC) | | Wiadomość: | Hej.
Ja umieszczam moje podcasty na www.archive.org. Darmowe i działa raczej bez zarzutu. Spróbuj.
Wiem, że to Twój podcast i nikt Ci nie zabroni nagrywać tego co chcesz nagrywać ale regress nauczył mnie jednego - przekleństwa brzmią źle. Przynajmniej tutaj czułem, że są nie na miejscu. A poza tym podsunąłeś mi pomysł na temat jednego z podcastów :]. Nagram swoją opinię co do polskiego podcastingu.
Pozdrawiam i zaraszam również do siebie |
| Nazwa: | bif | | Strona: | - | | Czas: | 30.01.2008, o 17:34 (UTC) | | Wiadomość: | pierwszy odcinek byl rzeczywiscie za cicho nagrany, teraz robie wszystko, zeby sie to juz nie powtorzylo. |
| Nazwa: | Adam  | | E-Mail: | tredowskigmail.com | | Strona: | http://tredowskiart.blogspot.com/ | | Czas: | 30.01.2008, o 09:10 (UTC) | | Wiadomość: | acha... jeśli możesz to normalizuj plik bo jest strasznie cicho nagrany! |
|
|
|
|
|
|
| |
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj! |
|
|
|
|
|
|
|